Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manucafe.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO káve

Letná trefa: cappuccino padnuté na hlavu Letná trefa: cappuccino padnuté na hlavu
23. 7. 2020 2 minúty čítanie
Kto si pozrie túto prípravu vo videu, ťažko uverí, že je to vôbec možné. Instantná káva vyšľahaná s vodou? Ako to asi môže dopadnúť? Dobre, skvele, úžasne! Vyskúšajte vychytávku tohto leta, ktorá nielen skvele osvieži, ale zároveň je tak fotogenická, že sa ňou chvália milióny ľudí na svete. Len si skúste na Instagrame zadať #dalgonacoffee.
7. Trinásť dôvodov, prečo s nami ostať 7. Trinásť dôvodov, prečo s nami ostať
17. 7. 2018 3 minúty čítanie
Predstavujeme si pani ekonómku Veselú, pána doktora Šťastného, študenta entomológie Lásku, babičku šiestich vnúčat pani Krásnu. Pracujú, bifľujú skriptá, sadia kvety… na stole, parapete alebo v ruke majú šálku voňavej kávy. Robí im deň krajší, prináša chvíľky pohody. A kedykoľvek sa napijú, je im dobre. To je dôvod, prečo dovážame kvalitnú plantážnu kávu. Pre vaše potešenie!
6. Buďte na ňu dobrí – chráňte ju pred svetlom a teplom 6. Buďte na ňu dobrí – chráňte ju pred svetlom a teplom
17. 7. 2018 2 minúty čítanie
Stačí sa zamyslieť. Keď si dáma kúpi luxusné lodičky, nevystavuje ich kontaktu so štrkovou cestou ani na ne nedáva wc čistič. Podobne muž, ktorý si domov prinesie najnovší model motorovej píly. Nezanesie ju do vlhkej pivnice a nebude s ňou rezať betónové stĺpiky. Lodičky, píla, práčka, auto, dom… všetko potrebuje starostlivosť.
COLD BREW COLD BREW
17. 7. 2018 1 minúta čítanie
Horúčava na odpadnutie a Vy už neviete, čím sa osviežiť? Ak ste milovníci kávy, máme pre Vás tip. Počuli ste o cold brew variante? Nemýľte si to s ľadovou kávou. Tu sa žiadneho sirupu, zmrzliny alebo smotany nedočkáte. Zato ale získate intenzívnu a poctivú chuť svojho obľúbeného nápoja. Navyše si ho môžete pomerne jednoducho pripraviť doma.
1. Ako rozoznať nekvalitnú od kvalitnej zrnkovej kávy? 1. Ako rozoznať nekvalitnú od kvalitnej zrnkovej kávy?
17. 7. 2018 0 minút čítanie
Zrnková káva sa k zákazníkom dostáva mnohými spôsobmi. Iste by bolo fajn vybrať si konkrétnu plantáž, odrodu, pražiareň aj distribútora. Kávu si poprezerať, pričuchnúť k nej, posúdiť jej kvalitu. Potom by ste si mohli byť istí, že za svoje peniaze dostávate, čo ste chceli. Takto ale veci bohužiaľ nefungujú. Aspoň nie v hypermarketoch, supermarketoch a diskontoch.
2. 9x áno čerstvej káve 2. 9x áno čerstvej káve
17. 7. 2018 0 minút čítanie
Nie je to tak dávno, čo bolo pitie kávy považované za zlozvyk. Ľudia sa jej skôr vyhýbali taktiež zo zdravotných dôvodov. Doba ale pokročila a vedecký výskum preukázal, že kvalitná káva má na ľudský organizmus mimoriadne pozitívny vplyv. Oddýchli sme si. Teraz si kávu doprajeme s ešte väčšou radosťou. Nielen kvôli vynikajúcej chuti a obsahu kofeínu.
3. Káva musí byť horúca ako peklo, čierna ako diabol a sladk 3. Káva musí byť horúca ako peklo, čierna ako diabol a sladk
17. 7. 2018 0 minút čítanie
Skutočne krásne popísal francúzsky štátnik a diplomat Charles Maurice de TalleyrandPérigord vzťah vtedajších ľudí k tmavému, voňavému moku. Od dôb Napoleona sa zmenila kopa vecí – stále častejšie hovoríme „nemám čas“, stále menej zdieľame radostné aj boľavé okamihy s blízkymi, stále viac sa sami sebe vzďaľujeme.
4. Keď si môžete vybrať, prečo nezvoliť to najlepšie? 4. Keď si môžete vybrať, prečo nezvoliť to najlepšie?
17. 7. 2018 2 minúty čítanie
„Hlavne, nech sme zdraví,“ prajeme si, kedykoľvek je príležitosť. Napriek tomu je naše zdravie často to posledné, na čo myslíme, keď hádžeme v supermarkete tovar do vozíka. Pritom trend zdravého životného štýlu zaplavuje každú domácnosť: Meníme biele pečivo za celozrnné, sladké sýtené nápoje za vodu, umelohmotnú bielizeň za čistú bavlnu. Našťastie ľudí, ktorí kvalitu vyhľadávajú, pribúda.
5. Pripravte si kávu na sto spôsobov 5. Pripravte si kávu na sto spôsobov
17. 7. 2018 0 minút čítanie
Kto dá prednosť kvalitnej plantážnej káve pred „no name“ z najbližšieho konzumu, je postavený pred neľahkú voľbu. Mám ju kúpiť mletú, alebo radšej zrnkovú? Arabicu alebo Robustu? Čo s ňou budem doma robiť? Musím si zaobstarať kávovar? Buďte bez obáv, všetkými úskaliami kávomilcov vás teraz rýchlo prevedieme.
BIALETKA, ALEBO OD PRÁČKY KU KÁVOVARU. GENIÁLNE! BIALETKA, ALEBO OD PRÁČKY KU KÁVOVARU. GENIÁLNE!
9. 6. 2018 2 minúty čítanie
Kto ešte nepozná moka kanvičku čiže bialetku, perlokátor alebo ak chcete caffetieriu, mal by zbystriť. Veľmi populárna metóda domácej prípravy kávy si vybojovala svoje miesto v kuchynkách vysokoškolských internátov aj domácnostiach ctiteľov tradičných postupov.
ManuCafe: Kávová energia na celý rok ManuCafe: Kávová energia na celý rok
25. 3. 2018 2 minúty čítanie
Zima je preč, koniec zimy! Kto sa so snehu a mrazivých kvetov na oknách nasýtil, toho príchod jari poteší. Teplejšie a dlhšie dni znamenajú ale tiež viac práce na záhrade, viac chuti prebehnúť sa okolo parku, viac diskusií okolo plánovania dovolenky…
ESPRESSO ZMESI: AKO TO BOLO, JE A MÔŽE BYŤ ESPRESSO ZMESI: AKO TO BOLO, JE A MÔŽE BYŤ
17. 3. 2018 2 minúty čítanie
Dávno preč sú časy, kedy sa jediná, v našich končinách dostupná káva volala Standard zmes a k dostaniu bola za 12.- Kčs. Spomínate na ten sáčok s hnedo-čiernou potlačou? Jeho majiteľ zvyčajne hneď po zakúpení mieril k pultíku s veľkými mlynčekmi, obsah vrecka vsypal celý do zásobníka a nechal si večne sa prehrievajúcimi prístrojom zrnká pomlieť. Aké? To asi vedel málokto.
Článkov na stranu: 12 24 72
z 2
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »