Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manucafe.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIO10 dôvodov pre našu kávu

1. Certifikácia dTest

Naše obchodné podmienky sme prevzali od dTest, o.p.s. Zvolili sme variantu 3 hviezdičiek, ktorá je vo vzťahu k spotrebiteľom ústretovejšia než je zákonný štandard.

2. Vlastný import kávy

Prémiové plantážové kávy priamo dovážame a pražíme z tých najlepších plantáží, a preto si naše kávy zachovávajú jedinečnú chuť, charakter a arómu. Vždy čerstvá zrnková káva.

3. Naša káva je vždy čerstvá

Našu kávu nikdy nepražíme na sklade. Vždy pražíme až na základe objednávok našich zákazníkov. Kávy pravidelne dovážame len v potrebnom množstve. Preto nikdy našim zákazníkom nepredávame starú kávu. Úplne si uvedomujeme, že káva má svoj vrchol kvality v prvom týždni po upražení a všetko tomu prispôsobujeme. Vždy 100% dbáme na to, aby boli kávy správne uchované a skladované.

4. Spracovali sme už tony kávy

Od roku 2006 sme našim zákazníkom dodali už cez 30 000 kg prémiovej plantážovej kávy.

5. Doprava ZADARMO

Ak si objednáte nad 40 €, tak Vám uhradíme dopravu až k Vám.

6. Unikátny druhy aromatizovaných káv podľa vlastných receptúr

Naše aromatizované kávy sú miešané a pripravované podľa našich vlastných receptúr. Vždy vytvárame také zmesi, aby tu bola vyváženosť kávy a arómy. Ide nám o najlepšiu kvalitu, chuť, vzhľad a vôňu. Používame len kvalitné olejové arómy, ktoré sú zásadotvornej povahy a pri dlhodobejšom pití nespôsobujú pálenie záhy. Tieto arómy majú takisto oveľa dlhšiu trvanlivosť a nevyprchajú. Zásadne nepoužívame liehové syntetické alebo prírodne identické arómy!

7. Vlastná pražiareň kávy

Kávy si sami pražíme a môžeme tak vďaka tomu zabezpečiť najlepšiu a stálu kvalitu.

8. Záruka vrátenia peňazí

Vrátime Vám peniaze pokiaľ s našou kávou nebudete spokojní!

9. V našej káve nájdete len celé a rovnomerne upražené zrná

Vďaka tomu, že nakupujeme len prvotriednu kvalitu zelenej kávy priamo z plantáží, môžeme garantovať výslednú kvalitu upraženého zrna. V našich kávach nikdy nenájdete rozbité alebo polovičné kávové zrná či dokonca len šupky. Samozrejmosťou je, že sú kávové zrná vždy rovnomerne upražené.

10. Kvalitné balenie, ktoré zachováva charakter kávy

Zrnková káva má oproti mletej káve výhodu v tom, že po otvorení nestráca rýchlo svoju arómu. Naša káva je balená v kvalitnom alumíniovom obale, ktorý zároveň postráda výraznejšie grafické prvky, pretože našej spoločnosti ide hlavne o chuť a kvalitu. Skutočnú čerstvosť našej kávy si môžete overiť aj vďaka ventilu, ktorý uvoľňuje plyny vzniknuté skoro po pražení. Kvalitné balenie, ktoré zachováva charakter kávy. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »