Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manucafe.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO nás

Buďte Manu

Manu je motýľ, Manu je včela,
Manu je ruža, hodená do kostola ...

Dosť srandy, pánovi Nezvalovi by nemusela hovieť. Ale uznajte - Manu cafe znie zvukomalebne. No, skúste si ho aspoň zašomrať: Manu

Páči, že? Nám tiež. A nielen preto, že ide pekne do pusy (čo je v prípade značky kávy krásny súzvuk). Je spojením rúk, bez ktorých by sa nezaobišlo pestovanie ani úroda kávy, remeselné techniky, ktorá po stovky rokov mení hromady červených bobúľ na pražené zrnká, a tvrdohlavosť, s ktorou hľadáme najkvalitnejšiu a najchutnejšiu kávu po celom svete. Manuálna, manufaktúra a tvrdohlavosť. To je naša mantra.

Manu cafe sa nenarodilo včera. Stavia na základoch, ktoré od roku 2005 budovala PlantážníKáva.cz. Sudičky jej dali do vienka meno trochu ničhovoriace a tie základy už potrebovali rozšíriť. Z PlantážníKávy sa stalo Manu.

Veľká zmena? Ani nie.

Dobre vieme, že čo sa osvedčilo, má byť zachované. Manu nevymenil jediného farmára, neprepustilo žiadnu skladníčku a ani neprešlo k novému majiteľovi. Manu sme stále my - milovníci unikátnych káv. Cestujeme za nimi pokojne aj do Tramtárie. Aby ste sa mohli nechať unášať ich oblými telami, ľahučkou kyselinkou a uhrančivou nasládlosťou.

Či vám ten názov stále vŕta hlavou, potom vedzte, že sme sa inšpirovali tiež v indickej mytológii. Manu je prvý muž, vládca a stvoriteľ. Keď prišla na zem ničivá povodeň, odtiahla jeho loď do bezpečia ryba. On, ako jediný preživší, obetoval do vody maslo a mlieko. Za rok na rovnakom mieste povstala z vĺn žena. A svet bol zachránený.

Vy ste zachránení tiež. Od ranných štartov bez energie, od pracovných porád bez šťavy a popoludňajšej siesty bez chuti a zápachy. Od nudy stále rovnakých espress, od šedi veľkovyrábané zmesí, od obmedzenej ponuky superhyperkšeftov.

Vitajte vo svete kávových Manuakov.

PS: Manu cafe nie je jedináčik.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »