Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manucafe.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOHavaj káva

Havaju sa nepovie inak ako Perla Pacifiku. Nečudujeme sa. Divoká príroda, nádherné pláže, vysoké hory a teplý oceán lákajú turistov a dobrodruhov z celého sveta. Za vysokou kvalitou a jedinečným chuťovým profilom havajskej kávy hľadajme tradíciu rodinných fariem aj podmienky, v ktorých vyrastá.… celý popis

Filtrovať podľa parametrov
zobrazené 1 - 1 z 1

HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva
Ste firma? Neprehliadnite firemné podmienky.

HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva

Plantáže sú malé, ale je ich veľa. Káva je z najluxusnejších na svete a patrične vzácna. Kávovníky pochádzajú z Brazílie, ale na Havaji plodia náramne. Dokonalú arabiku zo západnej časti Havajských ostrovov najlepšie popíšete až po ochutnaní. Vysoko intenzívny zážitok korunuje kompozícia kvetov, manga a čokolády. Káva Hawaii Kona Hula Daddy stojí na svetovej špici. Je skrátka exkluzívna. Viac detailov tovaru
Veľké balenia:
Malé balenia:
Mletie:
346,50 € /1000 g 34,65 € /100 g
Čerstvo upražíme a dodáme do stredy, 28. 2. 2024
Produktov na stranu: 12 24 72

Havaj káva

Havaju sa nepovie inak ako Perla Pacifiku. Nečudujeme sa. Divoká príroda, nádherné pláže, vysoké hory a teplý oceán lákajú turistov a dobrodruhov z celého sveta. Za vysokou kvalitou a jedinečným chuťovým profilom havajskej kávy hľadajme tradíciu rodinných fariem aj podmienky, v ktorých vyrastá. Rána bývajú slnečné, popoludnia oblačné; ľahký vánok a vulkanická pôda bohatá na minerálne látky doprajú kávovníkom všetko, čo podporuje zdravý rast a báječnú úrodu.

Káva z Havajských ostrovov vyniká harmonickou chuťou a silnou, mnohovrstevnatou vôňou. V jednej šálke tak nájdete ako ovocie a kvety, tak napríklad čokoládu alebo korenie či drevo.

Hoci možno kávu na Havaji žať po celý rok, najvyššiu produkciu dosahujú kríky medzi augustom a decembrom. Statistky uvádzajú, že Havajčania prevádzkujú okolo osemsto fariem na štyridsiatich rôznych ostrovoch. Káva je natoľko populárna, že v niektorých prípadoch nahradila cukrovú trstinu a ananás.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »