Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manucafe.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOJemen káva

Jemen si nárokuje jedno veľké kávové prvenstvo. Lahodné zrná totiž produkuje vyše 500 rokov a môžeme tak povedať, že stoja za zrodom kávového priemyslu. Kvalitnú kávu pestujú miestni farmári napríklad na terasách, čo je veľmi tradičný spôsob. Z toho možno odvodiť, že aj keď sa vo svete kávy všeličo… celý popis

Filtrovať podľa parametrov

Skupina neobsahuje žiadne položky.

Jemen káva

Jemen si nárokuje jedno veľké kávové prvenstvo. Lahodné zrná totiž produkuje vyše 500 rokov a môžeme tak povedať, že stoja za zrodom kávového priemyslu. Kvalitnú kávu pestujú miestni farmári napríklad na terasách, čo je veľmi tradičný spôsob. Z toho možno odvodiť, že aj keď sa vo svete kávy všeličo mení, v Jemene zostávajú pri starom. Vďaka tradičným postupom zostáva jemenská káva stále špičková a navyše unikátna.

Plody kávovníkov sa nepremývajú, ako býva obvyklé, ale sušia na strechách domov a potom ručne čistia. Káva je chuťovo veľmi vrstevnatá, kvetinová, s tónmi čokolády, arómou dreva a kadidla. Ani odborníci sa nezhodnú, či je to zásluha vysokých nadmorských výšok, v ktorých kríky rastú, malého množstva zrážok, ktoré sa im dostáva, alebo prastarých odrôd kávovníkov. Isté je len to, že káva z Jemenu patrí k vysoko hodnoteným a pozorne sledovaným.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »