Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manucafe.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManuCafe: Hrejivá síla kávy

27. 12. 2017 2 minúty čítanie
Káva musí byť horúca ako peklo, čierna ako diabol a sladká ako láska. Ten citát určite poznáte. Pokiaľ nie zo životopisu milovníka kávy a francúzskeho diplomata Talleyranda, potom iste z vlastnej skúsenosti. Jednou z veľkých predností voňavého moku je sila, ktorá sa v nej ukrýva. A tá sa práve teraz, keď chumelice strieda poľadovica, tuho hodí. Rovnako ako láska…

Mať dosť síl na každú minútu

Akokoľvek má každý rok 365 dní (plus mínus), nie vždy si pamätáme, čo krásneho priniesol. Koľkokrát si pritom povieme: Uži si každú minútu, už sa nevráť. Doprajte si krátke zastavenie, kľudne niekoľkokrát za deň. Nežná sila hrejivej kávy je vždy po ruke. Ukľudnite myšlienky, uvoľnite svaly. Proste len tak buďte. Doma, v práci, aute, metru alebo na lyžiach. Ta chvíľa môže byť len vaša.

Mať dosť síl na lásku

Nie je dôvod čakať, až k láske vyzve hrdličkin hlas. Rozumieme si. Zatiaľ čo v uliciach panuje slota, doma čaká romantické pritmie, on alebo ona a balíček exotickej kávy. Pozvete svoju lásku dial. Zabudnite na nerudného šéfa, pokazený vysávač, štvorku z písomky. Zdvihnite telefón: Ahoj mami (dedo, sestra, kamoš, miláčik), zastav sa na kafe, rád ťa uvidím!

 

Mať dosť síl na svoje plány

Šport, štúdium, chudnutie, upratovanie, sny. Začiatok roku na plánovanie zvádza. Nech už sú výzvy akokoľvek náročné, možno vás od ich splnení delí pár krokov. urobte ten prvý – berte svoje prianie vážne. Druhý – predstavte si, aké to bude, až si ich splníte. Tretí – dobre sa na to pripravte. Samozrejme s kávou, špeciálne zelenou. Obsahuje dvakrát viac kofeínu než pražená a toľko kyseliny chlorogenovej, že sa váš po sviatkoch lenivý metabolizmus zrýchli, sotva otvoríte sáčok.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »